top of page

ÖKO-játszóház

2018. március 23-án iskolánk alsó tagozatos tanulói részt vettek a Móradombi Sportcsarnokban megtartott ÖKO –Játszóház programján. Szeretettel fogadtak bennünket a rendezvény szervezői, akik számtalan gyermekcsoportot invitáltak meg a homokhátság óvodáiból és iskoláiból. Változatos, izgalmas és érdekes feladatok várták a gyerekeket, melyeket azok örömmel próbáltak ki. Felhívták a figyelmüket azokra a dolgokra, amivel ők is védhetik környezetüket. Figyelemfelkeltő plakátok segítségével mutatták be a szelektíven gyűjtött anyagok útját az újrahasznosításig, vagy a lebomlásig, de a tudatos vásárlás fontosságára is felhívták a figyelmet. Ezekre az információkra épültek a játékok is, melyeknél a gyerekek hasznosíthatták a frissen megszerzett tudásukat. A program koncerttel zárult, mely vidám, táncos hangulatban telt el. A gyerekeknek sikerült meglepniük a rendezvény munkatársait az e témában eddig megszerzett ismereteikkel és tudásukkal, és reméljük, hogy az újonnan megszerzett tudást is eredményesen tudják kamatoztatni a továbbiakban.Legutóbbi hírek
bottom of page