Egyházmegyei rajzpályázat

November 22, 2017

A Szeged-Csanádi Egyházmegye Kateketikai Irodája idén ősszel is hirdetett alkotó- és rajzpályázatot, melyre iskolánk tanulóinak Szent Lászlóról készült alkotásait küldtük el. A beérkező több mint 500 pályamű közül hat diákunk Kószó Zita, Bednár Boglárka, Vér Vanda, Börcsök Flóra, Pulai Laura és Gombár Bence munkáját díjazták. A 2. b osztály közös alkotását pedig különdíjjal jutalmazták.
A hagyományokhoz híven az egyéni díjazottakat meghívták Szegedre egy élménynapra. November 22-én a Dóm megtekintése után megmászták a toronykilátót, a díjátadóra a püspökiszékházban került sor. A finom ebédet követően a nap utolsó programja a Játékdzsungel játszóházban volt.

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Legutóbbi hírek
Please reload

Szent László Katolikus Általános Iskola, Mórahalom