Klímanók akcióban

November 14, 2017

A környezettudatos nevelés jegyében ebben a tanévben is folytatjuk iskolánkban a szelektív hulladékgyűjtést. Minden osztályteremben két kukát helyeztünk ki. Az egyikbe a kommunális, a másikba pedig a szelektív hulladékot gyűjtjük. Az utóbbiba csak az újrahasznosítható szemetet helyezhetik el a gyerekek. Ennek tartalmát minden héten egy pontgyűjtő verseny keretében ellenőrizzük. A tanév végén pedig kihirdetjük, hogy melyik osztály volt a legkörnyezettudatosabb. Munkájukat plakátok és természetesen a pedagógusok segítik.
Bízunk benne, hogy ezt, az iskolában elsajátított gyakorlatot otthon is alkalmazzák a családok, hiszen együtt, összefogva sokat tehetünk bolygónkért.

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Legutóbbi hírek
Please reload

Szent László Katolikus Általános Iskola, Mórahalom