top of page

Teodorovits Ferenc Természetvédelmi Verseny

2017. november 8-án rendezték meg Ásotthalmon a Teodorovits Ferenc Természetvédelmi Versenyt, melyen idén először a mi iskolánk is képviseltette magát egy három fős csapattal: Csóti Nikolett, Péter Barbara és Gombár Bence. A verseny célja, hogy a gyerekek megismerkedjenek a Homokháti kistérség állat- és növényvilágával, védett területeivel, a verseny címadójának munkásságával és egy-egy nemzeti parkkal. A verseny írásbeli és gyakorlati részekből épül fel, mely alapos felkészülést igényel. A csapatunk ötödik helyezést ért el, ami azt jelenti, hogy a mezőny végére kerültünk. Azonban mi nem szomorkodunk! Számos feladatban kimagaslóan teljesítettünk és jól éreztük magunkat. Jövőre, felhasználva a megszerzett tudásunkat és tapasztalatainkat, bátran belevágunk egy újabb megmérettetésbe.Legutóbbi hírek
bottom of page