Bolyai matematikaverseny

October 13, 2017

2017. október 13-án, pénteken rendezték meg a Bolyai Matematika Csapatverseny megyei fordulóját. Iskolánkat 1-1 csapat képviselte az 5. és a 6. évfolyamból is. Csongrád megyében mindkét évfolyamon több mint 70 csapat mérte össze tudását. Nagy örömünkre az ötödikeseink —Börcsök Borostyán, Rózsa Richárd, Szűcs Dénes és Volford Barnabás—bejutottak a legjobb tíz csapat közé. Hetedik helyezést értek el, ami óriási dolog! A hatodikosaink — Márton Eszter, Masa Kristóf, Pulai Laura és Tóth-Godó Benedek is méltón képviselték iskolánkat, az előkelő középmezőnyben végeztek.
A szép sikerekhez gratulálunk a kis matematikusainknak és felkészítőiknek - Csonka Attilánénak, Enginé Ábrahám Katalinnak és Molnár Dollinak. 
(Köszönjük nektek, hogy első fecskékként vittétek új iskolánk jó hírnevét.)

 

 


 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Legutóbbi hírek
Please reload

Szent László Katolikus Általános Iskola, Mórahalom