Szent László Katolikus Általános Iskola, Mórahalom  

Bolyai matematikaverseny

October 13, 2017

2017. október 13-án, pénteken rendezték meg a Bolyai Matematika Csapatverseny megyei fordulóját. Iskolánkat 1-1 csapat képviselte az 5. és a 6. évfolyamból is. Csongrád megyében mindkét évfolyamon több mint 70 csapat mérte össze tudását. Nagy örömünkre az ötödikeseink —Börcsök Borostyán, Rózsa Richárd, Szűcs Dénes és Volford Barnabás—bejutottak a legjobb tíz csapat közé. Hetedik helyezést értek el, ami óriási dolog! A hatodikosaink — Márton Eszter, Masa Kristóf, Pulai Laura és Tóth-Godó Benedek is méltón képviselték iskolánkat, az előkelő középmezőnyben végeztek.
A szép sikerekhez gratulálunk a kis matematikusainknak és felkészítőiknek - Csonka Attilánénak, Enginé Ábrahám Katalinnak és Molnár Dollinak. 
(Köszönjük nektek, hogy első fecskékként vittétek új iskolánk jó hírnevét.)

 

 


 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Legutóbbi hírek
Please reload