top of page

Óvjuk a Földet!

Alapítványunk a Föld napján kupakgyűjtő szívet adott át iskolánk közösségének. A jelenlévők érdeklődve hallgatták dr Vághy Richárd elnök úr szavait, aki ösztönözte a diákokat a kupakgyűjtésre, mellyel nem csak a Földet óvják, hanem beteg kis társaikat is támogathatják, hiszen jónak lenni jó. A gyűjtésből befolyt összeg most a REMÉNYSUGÁR A DÉL-ALFÖLDI HEMATOLÓGIAI ÉS ONKOLÓGIAI GYERMEKBETEGEKÉRT ALAPÍTVÁNY javára lesz.

Az átadó végén a gyerekek azonnal birtokba vették a gyűjtőszívet és szinte telitöltötték az otthonról hozott kupakokkal.

Szeretnénk megköszönni a kivitelezőnek, Váradi Norbertnek a gyors és precíz munkáját, támogatását.

Kérjük, aki teheti, segítse jótékony kezdeményezésünket és hozza el iskolánkhoz az otthon összegyűlt műanyag kupakokat. Sok kicsi sokra megy!
Comments


Legutóbbi hírek
bottom of page