Szent László Katolikus Általános Iskola, Mórahalom  

 

1.o.
Osztályfőnökök: Szőke Rita – Szekeresné Piróth Ágnes

 

1.  Bálint Bence
2.  Berta Bence László
3.  Csamangó Eszter
4.  Csányi Lúcia
5.  Csurgai György
6.  Faggyas Noel
7.  Farkas Noel
8.  Gercsó Bence
9.  Hódi Zselyke
10.Horváth Ádám
11.Horváth Zorán
12.Kálmán Levente
13.Kószó Zorka
14.Mészáros Máté
15.Oláh Kitti Maja
16.Ördög  Róbert
17.Pakai Eszter Ilona
18.Papp Dávid
19.Szűcs Liliána
20.Szűcs Nelli
21.Takács Péter
22.Tandari Alíz
23.Turzai Dominik
24.Vághy Viktor

 

2.o.
Osztályfőnökök: Petneházyné Naszradi Ágnes – Kovács Éva
 
1.    Bálint Bálint
2.    Balogh Nóra
3.    Bogdán Bálint
4.    Császár Csongor
5.    Csonka Viktória
6.    Dobó Krisztina
7.    Faragó-Szuhay Tamás
8.    Gerdenics-Nagy Apor
9.    Gurbó Márton Mihály
10.  Kondor Kinga Maja
11.  Koncz Letícia
12.  László Máté
13.  Markó Sára
14.  Mészáros Hanna Katalin
15.  Molnár Bálint
16.  Nagy Dominik Márk
17.  Szántó Péter
18.  Szempék Nikolasz
19.  Szűcs Eszter Csenge
20.  Tóth-Vass Barabás
21.  Vas Andrea
 

 

3.o.
Osztályfőnökök: Enginé Ábrahám Katalin - Szalainé Tanács Borbála

 

1.    Balogh Anna
2.    Balogh Dávid
3.    Czékus Bence
4.    Császár-Putyi Viktór
5.    Csillag Gergő
6.    Csóré András
7.    Dóri Nikolett Laura
8.    Fábián Lolita
9.    Hajagos Hunor László
10.  Hódi Gergő
11.  Hódi Zétény
12.  Kószó Emma
13.  Kószó Zita
14.  Mészáros Noémi
15.  Németh Gergő
16.  Oláh Lili Anna
17.  Pakai Bálint István
18.  Szegedi Nóra
19.  Szekeres Liliána
20.  Szerencsés-Fekete Dorina
21.  Tandari Tamás
22.  Vághy Viktor
23.  Wratin András
 

 

4.a
Osztályfőnökök: Lung Julianna - Paska Tamásné

 

1.    Bata Noel
2.    Bálint Máté
3.    Farkas Nimród
4.    Fábián Huba
5.    Gercsó Anna
6.    Hajdú Lara
7.    Hajdú Nóra
8.    Haumann Rudolf
9.    Hegedűs Zétény
10.  Horváth Máté
11.  Kiri Brigitta
12.  Koncz Máté
13.  Nagy Emma
14.  Papp László
15.  Pintér Dóra
 

 

 

 

 

4.b
Osztályfőnökök: Oláh Zsanett - Vas Brezóvszki Tímea

 

1.    Berta Flóra Bianka
2.    Bíró Bence
3.    Dankó Regina Róza
4.    Dobó Kiara Katalin
5.    Fábián Huba
6.    Fábián Tamás
7.    Hódi Kornél
8.    Kispál Péter
9.    Kothencz Ádám
10.  Kotogán Brendon
11.  Márton Julianna Emma
12.  Ördög Norbert
13.  Patkó Kinga
14.  Somodi Bernadett
15.  Soór Benedek
16.  Tandari Ákos
17.  Vas-Hajdó Milán


 
5.a
Osztályfőnökök: Tóth Martin 

 

1.    Bednár Bence
2.    Csernák Gergely
3.    Dobó József
4.    Dudás Regina
5.    Horváth Hanna
6.    Jakus Nóra
7.    Makra Tibor
8.    Molnár Nóra
9.    Nyári Bendegúz
10.  Savanya Krisztina
11.  Simon-Hajdú Gergő
12.  Szántó Roland
13.  Szécsi Kendra Evelin
14.  Szekeres Liza Sára
15.  Szolnoki Lia
16.  Szűcs Endre
 

 

 

 

 

 

 

5.b
Osztályfőnökök: Kádár - Német Szonja 

 

1.    Balog Luca
2.    Dudás Hanga
3.    Farkas Olivér
4.    Gal Enikő
5.    Gera Tamara
6.    Gurbó Sára
7.    Hambalkó Tamás
8.    Kertész Kitti

9.    Kiss Dorina Rebeka

10.  Kószó Zoltán
11.  Masa Barna
12.  Oláh Mihály Bendegúz
13.  Sándor Balázs
14.  Szabó Ádám
15.  Szegedi Sándor
16.  Szél Johanna
17.  Szerencsés-Fekete Dominik
18.  Takács Anna
19.  Tóth Eliza
20.  Vas Natália
 

6.a
Osztályfőnökök: Sándor Dávid

 

1.    Börcsök Bernát
2.    Csernák Ágnes
3.    Dömötör Dóra
4.    Dudás Dorina
5.    Fábián Simon
6.    Gerdenics-Nagy Kincső
7.    Haumann Tódor
8.    Koncz Regina
9.    Makra Boglárka
10.  Masa Zsanett
11.  Oltványi Anna
12.  Pulai Ákos
13.  Rutai Kinga
14.  Somogyi Lilla
15.  Szécsi Dorina
16.  Tandari Hédi
17.  Varga Nóra
18.  Varga Sára

 

 

 

 

 

 

 

6.b
Osztályfőnök: Balogh Emese

 

1.     Ágoston Nilla
2.     Balogh Panna
3.     Bednár Boglárka
4.     Borsodi Léda
5.     Czékus Réka
6.     Csiszár Marcell
7.     Di Mundo Antonio Zsolt
8.     Engi Andrea

9.     Kiss Kíra Kincső

10    Kovács Milán
11.   Márton Krisztina Réka
12.   Németh Mirella Kiara
13.   Tóth-Vass Blanka
14.   Vass Réka
15.   Vér Vanda
 

7.a
Osztályfőnök: Magda Barbara

 

1.    Balog Máté
2.    Bilicki Luca Sára
3.    Borbás Flóra Patrícia
4.    Bozóki Nóra
5.    Csáki Kitti Fanni
6.    Drenkovics Gábor János
7.    Hajagos Flóra Lilla
8.    Harangozó Eszter
9.    Király Levente Lóránt
10.  Láng Bianka Veronika
11.  Markó Ádám 
12.  Németh Fruzsina Anna
13.  Orosz Levente
14.  Paska Lili Zsóka
15.  Patkó Nikolett
16.  Szekeres Sára
17.  Szűcs Dénes
18.  Wratin Imre

 

 

 

 

 

 

 

7.b
Osztályfőnök: Nagymihály Tímea

 

1.    Bíró Dorka
2.    Börcsök Borostyán
3.    Csányi Péter
4.    Keresztes Ambrus
5.    Kiszel Nadin
6.    Koncz Dávid
7.    Krisztin Viktória
8.    Makra Noémi
9.    Masa Melissza
10.  Oláh Márk
11.  Oltványi Bence
12.  Rózsa Richárd
13.  Rutai Arabella
14.  Soós Gergő Csaba
15.  Szabó-Battancs Márk
16.  Tok Eszter
17.  Tóth Hanna
 

8.o
Osztályfőnök: Csonka Attiláné

 

1.    Ágoston Mendel
2.    Gombár Bence
3.    Gora Domonkos
4.    Gurbó Anna
5.    Jójárt Kristóf
6.    Kiss Dávid
7.    Kiss Lizanna
8.    Lele Laura Dorina
9.    Márton Eszter Ágnes
10.  Oltványi Máté
11.  Paprika Gergő
12.  Paska Bence
13.  Péter Barbara Kinga
14.  Pörneki Anna Zsuzsa
15   Pulai Laura
16.  Szabó Márton
17.  Tóth Balázs
18.  Tóth Máté
19.  Tóth-Godó Benedek
20.  Tóth-Godó Richárd