Szent László Katolikus Általános Iskola, Mórahalom  

1.o.

Osztályfőnökök: Petneházyné Naszradi Ágnes - Pappné Kádár - Németh Renáta

 

1.    Bálint Bálint
2.    Balogh Nóra
3.    Bogdán Bálint
4.    Csányi Bence Noel
5.    Császár Csongor
6.    Csonka Viktória
7.    Dobó Krisztina
8.    Faragó-Szuhay Tamás
9.    Gerdenics-Nagy Apor
10.  Gurbó Márton Mihály
11.  Kondor Kinga Maja
12.  Koncz Letícia
13.  László Máté
14.  Markó Sára
15.  Mészáros Hanna Katalin
16.  Molnár Bálint
17.  Nagy Dominik Márk
18.  Papp Vendel
19.  Szántó Péter
20.  Szempék Nikolasz
21.  Szűcs Eszter Csenge
22.  Tandari Alíz
23.  Tóth-Vass Barabás
24.  Vas Andrea
 

2.o.

Osztályfőnökök: Enginé Ábrahám Katalin - Szalainé Tanács Borbála

1.    Balogh Anna
2.    Balogh Dávid
3.    Czékus Bence
4.    Császár-Putyi Viktór
5.    Csillag Gergő
6.    Csóré András
7.    Dóri Nikolett Laura
8.    Fábián Lolita
9.    Hajagos Hunor László
10.  Hódi Gergő
11.  Hódi Zétény
12.  Kószó Emma
13.  Kószó Zita
14.  Mészáros Noémi
15.  Németh Gergő
16.  Oláh Lili Anna
17.  Pakai Bálint István
18.  Szegedi Nóra
19.  Szekeres Liliána
20.  Szerencsés-Fekete Dorina
21.  Tandari Tamás
22.  Vághy Viktor
23.  Wratin András
 

3.a

Osztályfőnökök: Lung Julianna - Paska Tamásné

1.    Bata Noel
2.    Bálint Máté
3.    Farkas Nimród
4.    Fábián Huba
5.    Gercsó Anna
6.    Hajdú Nóra
7.    Haumann Rudolf
8.    Hegedűs Zétény
9.    Horváth Máté
10.  Kiri Brigitta
11.  Koncz Máté
12.  Nagy Emma
13.  Papp László
14.  Pintér Dóra

 

3.b

Osztályfőnökök: Oláh Zsanett - Vas Brezóvszki Tímea

1.    Berta Flóra Bianka
2.    Bíró Bence
3.    Dankó Regina Róza
4.    Dobó Kiara Katalin
5.    Fábián Tamás
6.    Hódi Kornél
7.    Kispál Péter
8.    Kothencz Ádám
9.    Kotogán Brendon
10.  Márton Julianna Emma
11.  Ördög Norbert
12.  Patkó Kinga
13.  Péter Bernadett
14.  Soór Benedek
15.  Tandari Ákos
16.  Vas-Hajdó Milán

 

4.a

Osztályfőnökök: Varjuné Urbaniczki Edit - Szekeresné Piróth Ágnes

1.    Bednár Bence
2.    Bozóki Botond
3.    Csernák Gergely
4.    Dobó József
5.    Dudás Regina
6.    Horváth Hanna
7.    Jakus Nóra
8.    Makra Tibor
9.    Molnár Nóra
10.  Nyári Bendegúz
11.  Savanya Krisztina
12.  Simon-Hajdú Gergő
13.  Szántó Roland
14.  Szécsi Kendra Evelin
15.  Szekeres Liza Sára
16.  Szolnoki Lia
17.  Szűcs Endre
 

4.b

Osztályfőnökök: Csányi Judit - Szőke Rita

1.    Balog Luca
2.    Csóti Balázs
3.    Dudás Hanga
4.    Farkas Olivér
5.    Gal Enikő
6.    Gera Tamara
7.    Gurbó Sára
8.    Hambalkó Tamás
9.    Kertész Kitti
10.  Kószó Zoltán
11.  Masa Barna
12.  Oláh Mihály Bendegúz
13.  Sándor Balázs
14.  Szabó Ádám
15.  Szegedi Sándor
16.  Szél Johanna
17.  Szerencsés-Fekete Dominik
18.  Takács Anna
19.  Tóth Eliza
20.  Vas Natália
 

5.a

Osztályfőnökök: Sándor Dávid

1.    Börcsök Bernát
2.    Csernák Ágnes
3.    Dömötör Dóra
4.    Dudás Dorina
5.    Fábián Simon
6.    Gerdenics-Nagy Kincső
7.    Haumann Tódor
8.    Koncz Regina
9.    Makra Boglárka
10.  Masa Zsanett
11.  Oltványi Anna
12.  Pulai Ákos
13.  Rutai Kinga
14.  Somogyi Lilla
15.  Szécsi Dorina
16.  Tandari Hédi
17.  Varga Nóra
18.  Varga Sára

5.b

Osztályfőnök: Balogh Emese

1.     Ágoston Nilla
2.     Balogh Panna
3.     Bednár Boglárka
4.     Czékus Réka
5.     Csiszár Marcell
6.     Di Mundo Antonio Zsolt
7.     Engi Andrea
8.     Kovács Milán
9.     Márton Krisztina Réka
10.   Németh Mirella Kiara
11.   Tóth-Vass Blanka
12.   Vass Réka
13.   Vér Vanda
 

6.a

Osztályfőnök: Magda Barbara

1.    Balog Máté
2.    Bilicki Luca Sára
3.    Borbás Flóra Patrícia
4.    Bozóki Nóra
5.    Csáki Kitti Fanni
6.    Drenkovics Gábor János
7.    Gal Benedek
8.    Hajagos Flóra Lilla
9.    Harangozó Eszter
10.  Király Levente Lóránt
11.  Láng Bianka Veronika
12.  Markó Ádám 
13.  Németh Fruzsina Anna
14.  Orosz Levente
15.  Paska Lili Zsóka
16.  Patkó Nikolett
17.  Szekeres Sára
18.  Szűcs Dénes
19.  Vass Gábor
20.  Volford Barnabás
21.  Wratin Imre
 

6.b

Osztályfőnök: Nagymihály Tímea

1.    Bíró Dorka
2.    Börcsök Borostyán
3.    Csányi Péter
4.    Csóti Norbert
5.    Dunai Petra
6.    Gerdenics-Nagy Koppány
7.    Keresztes Ambrus
8.    Kiszel Nadin
9.    Koncz Dávid
10.  Krisztin Viktória
11.  Makra Noémi
12.  Masa Melissza
13.  Nagy Luca Viktória
14.  Oláh Márk
15.  Oltványi Bence
16.  Rózsa Richárd
17.  Rutai Arabella
18.  Soós Gergő Csaba
19.  Szabó-Battancs Márk
20.  Talmácsi Luca
21.  Tok Eszter
22.  Tóth Hanna
 

7.o

Osztályfőnök: Csonka Attiláné

1.    Ágoston Mendel
2.    Csóti Nikolett
3.    Gombár Bence
4.    Gurbó Anna
5.    Jójárt Kristóf
6.    Kertész Kata
7.    Kiss Dávid
8.    Kiss Lizanna
9.    Márton Eszter Ágnes
10.  Oltványi Máté
11.  Paprika Gergő
12.  Paska Bence
13.  Péter Barbara Kinga
14.  Pörneki Anna Zsuzsa
15.  Pulai Laura
16.  Szabó Márton
17.  Tóth Balázs
18.  Tóth Máté
19.  Tóth-Godó Benedek
20.  Tóth-Godó Richárd