TÁJÉKOZTATÁS

A 2020/2021. TANÍTÁSI ÉVRE TÖRTÉNŐ

ÁLTALÁNOS ISKOLAI BEIRATKOZÁSRÓL

Iskolánkba a város egész területéről és a környező településekről is várjuk azon családok jelentkezését, akik szeretnék, hogy gyermekük keresztény szellemű nevelésben és oktatásban részesüljön.

A rendkívüli helyzetben az EMMI 7/2020. (III.25) határozata alapján az alábbiak szerint történik a 2020/2021. tanévre az általános iskolai beiratkozás.

2020. április 6. és 24. között folyamatosan várjuk és fogadjuk a jelentkezéseket:

•  Elektronikus úton

Az intézmény honlapjáról letölthető szándéknyilatkozat (ide kattintva) kitöltést követő visszaküldése (fotó vagy szkennelt formában) a szlaszlo.morahalom@gmail.com emailcímre.

•  Telefonon

Munkanapokon 9-14 óra között várjuk hívásukat a 30/23 67 668-as számon.

•  Személyesen

Előzetes telefonos egyeztetést (30/23 67 668) követően —a veszélyhelyzet által megkövetelt higiéniás szabályok betartása mellett— az iskola titkárságán lehet kitölteni és leadni a szándéknyilatkozatot.

A beiratkozáshoz szükséges egyéb dokumentumok bemutatása csak a 2020/2021. tanév elején szükséges.

A felvételről 2020. április 27-ig küldünk értesítést az adatlapon megadott emailcímekre.

A CSMKH Mórahalmi Járási Hivatalának tájékoztatója  a diákigazolvány igényléséhez szükséges NEK adatlappal kapcsolatos ügyintézésről és a szülői hozzájáruló nyilatkozat itt érhető el:

Mórahalom, 2020. április 2.

Pipicz Mihály Lászlóné